ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

На Хмельниччині понад 13 тисяч офіційно безробітних

Суспільство 1243
Серед безробітних понад 56% складали жінки, 41% – молодь віком до 35 років
Серед безробітних понад 56% складали жінки, 41% – молодь віком до 35 років. Фото: inlegal.com.ua

Більшість із них жінки

Відділ статистики та прогнозування обласного центру зайнятості оприлюднив дані щодо кількості офіційно зареєстрованих безробітних. Так, станом на початок грудня 13,1 тисячі подолян зареєстровані в центрі зайнятості, сподіваючись знайти роботу.

Серед безробітних понад 56% складали жінки, 41% – молодь віком до 35 років, майже кожен третій належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 44% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. Отримували допомогу по безробіттю 10,5 тисячі осіб.

Як зазначають  в обласному центрі зайнятості, Ситуація на ринку праці області характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (продавець, кухар, офіціант, охоронник, молодша медсестра); робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин; кваліфікованих робітників з інструментом (тракторист-машиніст с/г виробництва, тракторист, водій,  столяр, слюсар-ремонтник, швачка.). Крім того, є потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

Протягом-січня листопада 2015 року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось  19,7 тисяч вакансій. Навантаження на одну вакансію за 11 місяців становило 2 особи. Середній розмір оплати праці становив 1704,5 гривні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую