ye-logo.v1.2
24 Квітня, 2019

На Хмельниччині працевлаштували 108 учасників АТО

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1684
23 демобілізованих бійці відкрили власні справи
23 демобілізованих бійці відкрили власні справи. Фото: ghall.com.ua

Всього з початку року до обласної служби зайнятості звернулося 794 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО.

“У результаті співпраці з роботодавцями, громадськими організаціями та соціальними партнерами з початку року було працевлаштовано 108 демобілізованих бійців АТО за професіями слюсар-ремонтник, слюсар, охоронник, оператор котельні тощо, - розповідають у прес-службі Хмельницького обласного центру зайнятості. - Проходили професійне навчання та підвищували свою кваліфікацію за професіями, які мають потребу на ринку праці - 39 осіб, ще 13 учасників АТО залучалися до оплачуваних громадських та тимчасових робіт”.

Крім цього, 23 демобілізованих військовослужбовці отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю та відкрили власну справу. Цікавими прикладами ведення бізнесу є будівельно-монтажні роботи, виробництво меблів, діяльність у сфері інформаційних технологій і компютерних систем, технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів, розведення тварин та птиці.


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята