ye-logo.v1.2
5 Червня, 2020

Стало відомо, коли хмельницькі школярі підуть до школи

Суспільство 4753
Вже з 1 лютого в школах Хмельницького відновлять навчання
Вже з 1 лютого в школах Хмельницького відновлять навчання

Після двох тижнів вимушених канікул, у Хмельницькому діти знову сядуть за шкільні парти.

Навчальний процес у школах обласного центру відновиться з першого лютого. Про це сайту «Є» розповіла виконуючий обов’язки начальника міського управління освіти Тетяна Дупляк. «Є рішення відповідної комісії, яка рекомендує відновити навчання з понеділка, - каже Тетяна Василівна. – Наразі ми очікуємо лише на розпорядження міського голови. А тому запрошуємо усіх хмельничан до шкіл із 1 лютого».

Через вимушені канікули, які тривали з 20 січня, в школах міста навчатимуться в звичайному режимі. Додаткових днів для навчання вводити не планують. Втрачена наздоганятимуть за рахунок ущільнення програм. «Серед батьків чимало говорять, що через двотижневі вихідні весняні канікули будуть скорочені, - продовжує Тетяна Дупляк. – Я ж зауважу, що ми не бачимо поки що в цьому потреби».

Нагадаємо, що в Хмельницькому з 20 січня були введені обмежувальні протиепідемічні заходи з попередження епідемії грипу та гострих респіраторно-вірусних інфекцій. Тоді влада міста тимчасово припинили навчально-виховний процесу у загальноосвітніх навчальних закладах.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую