ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

У Хмельницькому з 1 березня на 50 копійок подорожчає проїзд у маршрутках

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 1984 1

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Тепер поїздка коштуватиме не 3 гривні, а 3,50 гривні.

 Виконавчий комітет Хмельницької міської ради сьогодні, 29 лютого, прийняв рішення про збільшення вартості проїзду у маршрутках. З 1 березня доведеться готувати копійки: новий-старий тариф – 3,50 гривні. За словами міського голови, ситуація з перевезеннями у місті – справжній бардак, від якого страждають пасажири. І винні в тому всі. Однак підвищення вартості проїзду – насправді виправдано.

«Двоє людей гралися в політику і наробили «дєлов». Півроку ми мусолимо це. Повірте, ми ту калькуляцію тарифу вивчили, як ніколи раніше її ніхто не вивчав. Три гривні – насправді збитковий тариф», - сказав Олександр Симчишин.

За словами перевізників, вони змушені працювати у збиток, адже середня собівартість проїзду – 4,09 гривні. Півроку на збитковому тарифі вони змушені були «виживати» завдяки популярним маршрутам та економії на нових деталях. Тариф 3,50 гривні – це лише повернення попередньої вартості, але не остаточна ціна.

Перевізники нарікають, що змушені працювати у збиток

Представники громадськості, присутні на засіданні, не погоджувались з підвищенням вартості проїзду, оскільки пасажирів не влаштовує якість і комфорт перевезень. Виникали у хмельничан і запитання щодо безквиткового проїзду і безпеки руху.

Як зауважив Олександр Симчишин, ці вимоги прописані у договорах з перевізниками. У 2017 році запланована транспортна реформа у Хмельницькому, буде створено робочу групу у складі перевізників, громадських активістів і влади, яка розроблятиме «правила гри». Головна мета – відхід від малогабаритного транспорту в центрі міста.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую