ye-logo.v1.2

Хмельниччина на 89 відсотків виконала план з відбору воїнів-контрактників

Суспільство 1684
40 відсотків контрактників вже мають бойовий досвід
40 відсотків контрактників вже мають бойовий досвід. Фото: з архіву

Найбільше на службу взяли чоловіків з Хмельницького і Кам'янець-Подільського районів.

З початку березня 2016 року на військову службу за контрактом до Збройних Сил України з Хмельниччини вже призвані 664 громадян, серед них понад 100 жінок.

“Закінчується виконання плану ІІ кварталу щодо залучення військовозобов'язаних на службу за контрактом. Направлено 664 громадяни, що становить 89 відсотків від планового завдання. За цими показниками Хмельниччина займає перше місце серед областей Оперативного командування “Захід” і загалом по Україні”, - повідомив заступник обласного військового комісара з виховної роботи Володимир Гучок.

За його словами, серед контрактників в основному чоловіки, віком від 20 до 40 років. З них 40 відсотків вже мають бойовий досвід. Спочатку контрактники направляються у навчальні центри, а потім у ті військові частини, звідки мають відношення, або згідно плану забезпечення.

Як зауважив Володимир Гучок, найбільше на службу за контактом взяли чоловіків і жінок з Хмельницького, Кам'янець-Подільського, Віньковецького, Дунаєвецького районів.

Нагадаємо, що планове завдання на І квартал Хмельниччина виконала на 127 відсотків. Замість 635 професійними військовослужбовцями стали 810 подолян.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую