ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2019

Депутати не дали Корнійчуку грошей на висвітлення діяльності адміністрації, щоб не піарився

Алла СОБКО Суспільство 1773
Фото: прес-служби Хмельницької облради

Програму, якою передбачалося фінансування інформаційної діяльності Хмельницької облдержадміністрації депутати не підтримали, а значить грошей теж не виділять.

Більшість із нас, хто читав газети, особливо комунальні, муніципальні, чи державні, звикли до привітань перших осіб області, району чи міста з професійними та державними святами. Гарні слова, фото чиновника і все це, зазвичай, на першій шпальті. А ось цього року депутати Хмельницької обласної ради сказали "зась" і не дали адміністрації гроші на ці "витребеньки".

Програма, якою передбачалося фінансування усіх офіційних повідомлень влади, розпоряджень, привітань та іншої інформаційної діяльності, голосно називалася "Про забезпечення розвитку інформаційної сфери Хмельниччини та висвітлення діяльності місцевих органів влади на 2016 – 2020 роки" і закладено у ній було понад півтора мільйона гривень. 

Цього року Хмельницька обласна держадміністрація просила у депутатів майже 250 тисяч гривень. Решта - у наступні роки.

Під час підготовки до сесії, профільна комісія з питань бюджету та фінансів не підтримала цю програму аргументуючи тим, що мовляв "якщо ми комунальні ЗМІ відпустили у вільне плавання (йдеться про роздержавлення комунальних газет - авт.) то нехай тепер адміністрація працює так, щоб журналісти самі хотіли приходити і писати про них!".

Голова комісії Іван Гладуняк навіть заявив, що "виділяти гроші на те, щоб голова адміністрації піарився, вітаючи людей з професійними святами, замість того, щоб направити ці гроші на придбання медичного обладнання, або ліків, яких населення більше потребує, це нонсенс!"

На комісіях звучали навіть пропозиції політичним партіям "самостійно складатися грошима і піарити своїх людей у владі". 

 

Прихильник ж адміністрації, які були згідні дати кошти, аргументували тим, що "не можна ось так відразу не дати гроші газетам, треба це робити поступово". 

Але голосування - річ індивідуальна. В сесійній залі не вистачило голосів, щоб виділити Хмельницькій обласній адміністрації гроші на поширення інформації про її діяльність та офіційних повідомлень. 

Примітно, що сам Іван Гладуняк, який довго і аргументовано пояснював, чому не варто підтримвати цю програму, проголосував "За". 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую