ye-logo.v1.2
30 Травня, 2020

Вийшло видання «Герої України: Хмельницька область»

Суспільство 1428
Найближчим часом видання Герої України: Хмельницька область має надійти в усі районні та міські бібілотеки
Найближчим часом видання Герої України: Хмельницька область має надійти в усі районні та міські бібілотеки. Фото: adm-km.gov.ua

Довідково-біобібліографічного видання підготувала Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека.

У виданні подано короткі відомості про історію нагороди, описи атрибутів та положення про неї.

За повідомленням управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації, у виданні «Герої України: Хмельницька область», зібрані матеріали про наших земляків та пов’язаних з Хмельниччиною осіб, удостоєних найвищої відзнаки України за здійснення визначного геройського вчинку або визначного трудового досягнення.

Звання «Героя України» удостоєні 24 наших земляки, серед яких і учасники антитерористичної операції на сході України Іван Зубков та Олександр Петраківський, Герої Небесної Сотні: Сергій Бондарчук, Віталій Васільцов, Микола Дзявульський, Олександр Клітинський, Анатолій Корнєєв, Артем Мазур, Дмитро Пагор, Олександр Подригун, Володимир Чаплінський та Людмила Шеремет. Біографічні довідки про Героїв доповнено списком книг та статей з фондів Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки.

З виданням можна познайомитись у краєзнавчому відділі обласної універсальної бібліотеки. Найближчим часом воно надійде у районні та міські бібліотеки Хмельниччини.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую