ye-logo.v1.2
5 Червня, 2020

Аеропорт у Хмельницькому планують відновити вже впродовж року

Суспільство 10333
Загородний заявив, що хмельницький аеропорт відновлять за рік
Загородний заявив, що хмельницький аеропорт відновлять за рік. Фото: з архіву

Таку заяву голова обласної ради зробив під час відкриття кінологічного центру.

Під час урочистостей з нагоди відкриття Регіонального кінологічного навчального центру Всесвітньої митної організації голова обласної ради обіцяв впродовж року відновити аеропорт у Хмельницькому.

Так Михайло Загородний відреагував на виступ голови Місії Євросоюзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) ЕндрюТесор'єра. Іноземець висловив сподівання, що в Хмельницькому запрацює аеропорт. «Останнє бажання, щоб тут був аеропорт», - сказав наостанок свого виступу Ендрю Тесор'єр.

Коли ж слово надали Михайлові Загородному, він заявив, що прийняв спільне рішення з міським головою про відновлення летовища вже впродовж року.

«Хмельниччина говорить, що ми є прикордонною столицею, не маючи зовнішніх кордонів, але маючи прикордонну академію. Тепер, з відкриттям міжнародного кінологічного центру, ми поступово ставатимемо фіскальною і митною столицею. Ми тут з міським головою так словами перекинулись і вирішили, що приймемо рішення, що впродовж року з міською радою відновимо аеропорт, щоб всім міжнародним гостям було до нас швидко і комфортно добиратися», - заявив Михайло Загородний.

Його слова зустріли гучними оплесками і посмішками. А от міський голова у своєму виступі про відновлення аеропорту вже не згадував.

Нагадаємо, щоб відновити роботу аеродрому, за словами новопризначеного директора, потрібно мінімум 20 мільйонів гривень.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую