ye-logo.v1.2

На кордоні між Рівненською та Хмельницькою областями працює карантинний пост

Суспільство 1458
По області контролють переміщення тваринницької продукції та живої худоби
По області контролють переміщення тваринницької продукції та живої худоби. Фото: www.adm-km.gov.ua/

Його завдання - запобігти проникненню заражених тварин та продукції на територію області.

У Нетішинській міській раді повідомляють, що ситуація з африканською чумою свиней доволі серйозна. У кількох районах Волинської та Рівненської областей оголошений карантин у зв’язку зі спалахом африканської чуми свиней.

«Однією із причин виникнення хвороби у цих та інших регіонах України є несанкціоноване переміщення інфікованих збудником АЧС вантажів (живі тварини, сировина або продукція тваринного походження). На кордоні між Рівненською та Хмельницькою областями (в районі с. Вельбівно) почав діяти стаціонарний карантинний пост, щоби запобігти проникненню на нашу сторону заражених тварин та продукції»,- повідомляють у міськраді Нетішина.

Натомість у Хмельницькій ОДА зазначають, що  при в’їзді на територію Хмельницької області станом на 4 вересня спільно Держпродспоживслужбою, ДСНС та Нацполіцією розгорнуто 14 постів (наметів, автомобільної техніки) санітарного контролю та спеціальної обробки у 11 районах області.

Мешканцям області треба бути обачливими і не приставати на пропозиції дешево придбання свиней або м’яса цих тварин, тим паче без наявності супровідних ветеринарних документів.


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую