ye-logo.v1.2

Хмельницькі нацгвардійці демонстрували фізичну підготовку на конкурсі усіх управлінь

Суспільство 1140
Члени комісії залишились задоволеними матеріальною базою та рівнем фізичної підготовки особового складу частини
Члени комісії залишились задоволеними матеріальною базою та рівнем фізичної підготовки особового складу частини. Фото: hm.npu.gov.ua/uk/

Для прийняття нормативів з фізичної підготовки прибула комісія з Головного управління Національної гвардії України.

Упродовж двох днів військовослужбовці частини 3053 Нацгвардії України, що дислокується у Хмельницькому, демонстрували свою фізичну підготовку. Вони представляли Західне оперативно-територіальне об’єднання Нацгвардії в огляді-конкурсі на кращу організацію фізичної підготовки. Конкурс проходить серед усіх управлінь Національної гвардії України.

“Для прийняття нормативів з фізичної підготовки у військову частину прибула комісія з Головного управління Національної гвардії України на чолі з начальником відділу фізичної підготовки та спортивної роботи полковником Сергієм Лещенею. Упродовж двох днів гвардійці здавали нормативи з фізичної підготовки, а саме: підтягування на перекладині, біг на 100 метрів, подолання смуги перешкод та біг на 1000 метрів”, - повіомляють у прес-слжбі Нацполіції області.

Основна мета конкурсу - визначити рівень підготовки особового складу, перевірити його фізичну готовність до виконання бойових завдань. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую