ye-logo.v1.2

Хмельничанам розказали, як побудувати правову та щасливу сім'ю

Суспільство 2275

Юридичний аспект побудови сім'ї розповіли на “Правовому лікнепі”.

Учора, 6 жовтня, у Хмельницькому відбувся безкоштовний семінар “Правовий лікнеп”. Кваліфіковані юристи розказали, як відстоювати свої права та вирішувати питання, що стосуються наших сімей та родин. Організували правову зустріч Соціальна ініціатива “Хтось не зробить!” БФ “Карітас” у напрямку “Щаслива сім’я». Основною метою проекту є підвищити рівень юридичної грамотності хмельничан в сімейних питаннях та дотичних до них.

Висвітлювали правові аспекти сімейних стосунків  помічник судді Апеляційного суду області Юлія Салдан та суддя у відставці Олександр Задворний. Такий спільний проект обіцяють продовжити.

“Окрім того, що я помічник судді, також є членом Асоціації правників України, займаюся громадською діяльністю. Тому з радістю долучилась до реалізації проекту. Ми вирішили провести спільний захід, для того щоб розказати громадянам про їх права, юридичні проблеми, які виникають щодня, зокрема у сфері сімейних відносин. Не завжди у сім'ї є можливість звернутися до юриста стосовно кожної такої ситуації. Учасники цього заходу надсилали нам питання і у форматі живого спілкування ми їх обговоримо”, - зазначає пані Юлія.  

Ось такі інформаційні набори роздали учасникам семінару

За її словами, говоритимуть про права матерів, сімейних відносин, питання шлюбного контракту, оформлення дитини у садочок. Питання ці виникають у повсякденному житті більшості громадян. Зачіпатимуть і кримінальну тематику правовідносин.

Юлія Салдан розпочала лекцію

“Оскільки напрямок “Щаслива сім'я” піклується про стосунки, ми вирішили їх висвітлити ще з такого, юридичного, боку. Важко сказати про спокій в сім'ї, коли ти думаєш, як дитину оформити в садочок правильно. Є багато юридичних моментів, з якими не стикаємося кожного дня і завжди до когось дзвонити треба і питати. Тут про все розкажуть, тим більше, захід безкоштовний", - розповідає координатор проекту «Щаслива сім’я» соціальної ініціативи «Хтось не зробить!», Ольга Нагорна.

Додає, що люди не просто реєструвались, чи писали у Фейсбуці, а й дзвонили, уточнювали, розповідали цілі життєві історії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую