ye-logo.v1.2

У Хмельницькому навчали, як жити у гармонії із собою. А ще - робити масаж, плести мандали та грати в ігри

Суспільство 4877

На психологічний фестиваль в обласний центр приїхали майстри з різних куточків України

Фестиваль «Мистецтво бути..!», що відбувся у Хмельницькому, можна сміливо назвати святом душі, а ще точніше – святом єднання душі з тілом і свідомістю. Протягом двох днів майстри з психології, нумерології, тренери з йоги, різних видів гімнастики і танцю, знавці прянощів та мінералів, а також фахівці в інших сферах передавали свої знання тим, хто завітав на фестиваль.
Чимало майстер-класів було присвячено пошуку свого призначення, як земного, так і духовного, вмінню слухати своє серце та жити в гармонії із собою. І якщо на одних семінарах бажаного досягали завдяки роботі з свідомістю, в інших – зверталися до підсвідомості, говорили мовою тіла або проявляли себе у творчості.
«Я дякую усім, хто прийшов на фестиваль, хто повірив, що наше життя в наших руках. Адже ці люди дійсно готові щось змінювати в своєму житті, в своїх родинах, в своїх робочих колективах», - розповідає організатор фестивалю Леся Іващенко.


Організатор фестивалю Леся Іващенко подякувала усім, хто завітав на свято.

За словами організатора (а це перевірили на собі, мабуть, усі присутні), на фестивалі створюється неймовірний простір, наповнений позитивною енергією. «Тут ми, як ніде, розуміємо, що крім буденного життя є інше, тут ми можемо відчути потоки енергії, розібратися зі своїми симптомами хвороб, потрапити у стан благості, отримати важливі для себе знання, - каже пані Леся. - Навіть просте перебування у фестивальному просторі йде на користь. А завдяки майстрам, які є дійсно професіоналами у своїх сферах і готові ділитися своїми знаннями і досвідом, ми отримуємо тут неоціненний багаж знань, заряд позитивної енергії і віру у власні сили».


Лекція, присвячена медитації, від Степана Грицькова та Людмили Закордонець.

Фестиваль складався з величезної кількості майстер-класів і семінарів. І найскладніше було, мабуть, обрати щось для себе з цієї різноманітності. Адже одночасно відбувалося по п‘ять майстер-класів, і перебувати на усіх було нереально. Але це не біда. Наприкінці кожного для відбувалося так зване «Коло друзів» - обговорення подій фестивалю та обмін враженнями. Тут можна було почути відгуки про майстрів, до яких не потрапив, а також дізнатися, коли вони проведуть нові майстер-класи.


Майстер-клас, присвячений психологічному таро.


Учасники фестивалю ліпили з пластиліну, малювали, танцювали та займалися іншими видами творчості.

«Ми збираємо відгуки від учасників фестивалю (усі охочі знову потрапити на семінар того чи іншого майстра заповнювали відповідні анкети), за результатами яких запрошуємо майстрів знову. Тобто, робота відбувається і в позафестивальний час, коли є можливість потрапити на більш розширений семінар, - розповіла організатор. – Крім того, в програмі вказані телефони усіх тренерів, і за бажанням з ними можна буде зв‘язатися у будь-який час».
Так, фахівець з психологічних ігор Леся Амурова, вже наступного дня після завершення фестивалю провела розгорнуті майстер-класи для усіх охочих.


Тому, хто напише у соцмережах найкращий відгук про фестиваль, Олеся Амурова пообіцяла подарувати свою книгу "Мої думки про вас без цензури".

Говорити про тренерів, які брали участь у фестивалі, можна довго. Серед них було чимало хмельничан. Зокрема, психолог Ірина Соленцова презентувала тему «День Незалежності. Межі в стосунках», Віталій Попчук ділився характерницькими методами зцілення, Ірина Локазюк влаштувала арт-терапію для батьків, а представники проекту «Пізнання» Степан Грицьков та Людмила Закордонець розповіли про медитацію, як роботу над собою. Ольга Ставинога знайомила з основами Кундаліні Йоги, а Дмитро Купрієнко та Альбіна Парцванія дали майстер-клас з тайського масажу.


Ігор Починок та Інна Гаврилюк провели майстер-клас "Емоції в танцях. Танцювально-рухова терапія".

Цікаво, що деякі майстри відкрили своє покликання розвиватися духовно та ділитися знаннями з іншими саме завдяки фестивалю «Мистецтво бути..!». Кілька років тому вони приходили сюди за знаннями, тепер же діляться ними зі спраглими.


Було чимало запрошених тренерів, серед них Світлана Ковальова зі Львова, Дана Зоценко та Олександр Жарков із Києва, Олексій Кобзар із Одеси, Олена Кміта із Чернівців, Ольга Галицька із Рівного тощо. Найбільше гостей приїхало із Вінниці: Лариса Якименко, яка працює із психологічним таро, Тімур Тіміна, котрий за датою народження складає матрицю життя та визначає призначення людини, Олександр Гдічинський, який допомагає розвивати емоційний інтелект, Валентина Гілюк, яка вчить гармонійним стосункам із своїми внутрішніми чоловіком і жінкою…


В перервах між семінарами учасники фестивалю насолоджувалися музичними номерами у виконанні Андрія Шамрая (на фото), Стефанії Бродської та Марини Круть.

Якщо вам не вдалося потрапити на фестиваль гармонійного розвитку «Мистецтво бути..!», не засмучуйтеся. Вже за місяць у Хмельницькому відбудеться фестиваль психологічних ігор. Стежте за анонсами.


На фестивалі розгорнувся ярмарок натурального каміння, розвиваючої літератури, прянощів та виробів ручної роботи.


Тамара Трофімчук презентувала старовинні вишиті сорочки.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую