ye-logo.v1.2

Лабазюк про побиття СБУшника: Це політичне замовлення

Суспільство 2037
Фото: espreso.tv

Народний депутат Сергій Лабазюк, якого звинувачують у нападі на співробітника СБУ під час обшуку в Службі автомобільних доріг Хмельницької області, відмовляється коментувати інцидент.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ. Кореспонденту видання народний депутат прокоментувати заяву СБУ про напад на співробітника спецслужби: «Читаю все те само на сайтах (про інцидент, - ред.) і для себе пробую у всьому цьому розібратися. Поки не готовий нічого коментувати, тому що, по-моєму, це якесь політичне замовлення. Коли буде якась інформація, із задоволенням прокоментую".

На уточнювальне запитання, чи мав взагалі місце такий інцидент і сутичка зі співробітником СБУ, Лабазюк заявив: "Цілковитий абсурд! Все, що можу зараз сказати. Я дзвонив керівникові СБУ області і запитав, чи було щось таке. Він каже, що вони нічого не заявляли. Чому Київ таке заявляє, зараз не можу розібратися. Це щось пов'язане з політикою. Розберуся - коментуватиму".

Лабазюк також відмовився сказати, чи був він на місці проведення обшуку.

Натомість у прес-службі нардепа журналісту сайту "Є" заявили, що поки зв’язку з Сергієм Петровичем немає.

«Зранку, коли ми з ним спілкувалися, він заявив, що «вся ця історія не відповідає дійсності» - повідомили у прес-службі.
Однак що саме не відповідає, обшуки на фірмах нардепа, чи заява СБУ про побиття ним їхнього співробітника, не уточнюють.

На дзвінки журналіста сайту «Є» Сергій Лабазюк поки що не відповідає.

Нагадаємо, сьогодні СБУ проводить обшуки на підприємствах нардепа.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую