ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2020

Завтра у Хмельницькому попрощаються із 47-річним учасником АТО

Суспільство 4955
У Хмельницькому попрощаються із Олександром Яворським
У Хмельницькому попрощаються із Олександром Яворським. Фото: У Хмельницькому попрощаються із Олександром Яворським

Чоловік помер під час здійснення ротації із зони АТО у пункт постійного призначення.

Учора, 15 грудня, під час здійснення ротації із зони АТО у пункт постійного призначення, помер хмельничанин Олександр Тарасович Яворський. У міській раді зазначають, що 47-річний чоловік був механіком-водієм військової частини А 3814.

“Яворський Олександр Тарасович народився 9 березня 1969 року в місті Деражня, у сім'ї військовослужбовця. 16 серпня 2014 року був мобілізовний до лав Збройних Сил України – у складі ІІ окремої роти полку оперативного забезпечення. З 29 жовтня 2015 року перебував на військовій службі за контрактом на посаді механіка-водія військової частини А 3814”, - зазанчають у прес-службі міськради. 

У Центрі допомоги учасникам АТО повідомляють, що чоловік був самотнім, у нього нікого немає. Олександр Яворський був хорошим воїном і людиною.

Церемонія прощання з бійцем відбудеться у суботу, 17 грудня, о 12.00 годині в будинку ритуальних послуг (вулиця Толстого, 5/1). Поховають Олександра Яворського на Алеї Слави кладовища у мікрорайоні Ракове. Хмельничани можуть прийти і провести в останню путь військовослужбовця.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую