ye-logo.v1.2

Білорусь обмежила ввезення свинини з Хмельницької області

Суспільство 1863
Білорусь обмежила ввезення української свинини через АЧС
Білорусь обмежила ввезення української свинини через АЧС. Фото: УНІАН

Також обмежено ввезення птиці з деяких регіонів Нідерландів, Сербії, Великобританії, Німеччини, Польщі та Росії.

Білорусь вводить тимчасові обмеження на поставки птиці і м'яса тварин з деяких країн, де за інформацією Міжнародного епізоотичного бюро зареєстровано випадки захворювання птахів на високопатогенний грип, сприйнятливих видів тварин – на ящур і африканську чуму свиней.

Про це повідомили в УНІАН з посиланням на вказівки, розміщені на сайті Департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства і продовольства Білорусі.

Обмеження поширюються на ввезення свинини з Хмельницької області України через новий випадок захворюванняна АЧС в цьому регіоні.

Також обмежили ввезення птиці з деяких регіонів Нідерландів, Сербії, Великобританії, Німеччини, Польщі і Росії. Через ящур ввели тимчасові обмеження на ввезення м'яса сприйнятливих до цього захворювання тварин із Забайкальського краю Росії. Одночасно скасували всі раніше видані дозволи на ввезення до Білорусі птиці і м'яса із зазначених регіонів.

Нагадаємо, з початку 2016 року в Хмельницькій області зареєстровано 5 випадків АЧС в Дунаєвецькому, Летичівському, Новоушицькому, Староконстянтинівському та Полонському районах.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую