ye-logo.v1.2

Славута: Пам'ятник Герою АТО - на річницю смерті

Суспільство 3772
Пам'ятник Володимиру Дрозду встановили і освятили на річницю смерті
Пам'ятник Володимиру Дрозду встановили і освятили на річницю смерті. Фото: Прес-служба Славутського МВК

29 січня, в День пам’яті Героїв Крут, на «Новому кладовищі» Славути відкрили та освятили пам’ятника українському Герою, славутчанину – Володимиру Дрозду.

Серед присутніх – родина Володимира, його бойові побратими, ветерани АТО, батьки загиблих захисників Вітчизни, військовослужбовці Цвітоського ракетно-артилерійського арсеналу, представники військового комісаріату, громадських і політичних організацій Славутчини, управління ЖКО, освіти та культури, а також члени виконавчого комітету, повідомляють у Славутській міській раді. 

Володимир Дрозд народився 3 липня 1991 року в місті Славута. Був люблячим, чуйним і вірним сином своєї Батьківщини, нащадком славних воїнів неньки - України. Загинув у бою з російськими окупантами 30 січня 2016 року поблизу селища Зайцеве Донецької області.

"Саме завдяки його самопожертві, самопожертві всіх полеглих українських Героїв, сьогодні ми маємо можливість мирно працювати на благо нашого міста та України. Саме тому, пам'ять про Володимира житиме вічно в серцях вдячних славутчан!" - повідомив зазначив у своїй промові один із присутніх.

Присутні вшанували пам'ять Володимира Дрозда та усіх полеглих за Україну воїнів хвилиною мовчання, виконали Державний Гімн, та завершили церемонію трикратним залпом салютної групи і проходженням урочистим маршем знаменної групи вздовж могил загиблих Героїв – славутчан.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую