ye-logo.v1.2
10 Квітня, 2020

Чому ростуть ціни (ОПИТУВАННЯ)

Суспільство 1583
Вже з наступного місяця в Хмельницькому відбудеться не одне подорожчання
Вже з наступного місяця в Хмельницькому відбудеться не одне подорожчання. Фото: timeskz.kz

Офіційно інфляція за перший місяць цього року в Україні становила 1,1%. Але це, схоже, не межа.

Державна служба статистики України оприлюднила індекс споживчих цін в країні у січні цього року. Ціни зросли, в середньому, на 1,1%. Сайт «Є» вирішив нагадати, яких цін слід очікувати вже найближчим часом.

Із збільшення мінімальної зарплати до 3200 гривень, почали зростати й ціни. Та, якщо в січні якихось цінових потрясінь не було, то вже в лютому… У Хмельницькому подорожчав хліб. Як пояснили журналісту сайту «Є» в «Торговому домі «Хмельницькхліб», їхня продукція подорожчала через збільшення «мінімалки» , енергоносіїв та сировини. Отож і вийшло, що хліб став дорожчим на 10 відсотків. І тепер за буханець слід викласти не 8 гривень, а 8,8 гривні. В деяких мережах за нього правлять усі 9 гривень.

Що далі? Поки лютий не завершився, вже насувається березень, який принесе чергові цінові потрясіння. Із першого березня відбудеться заплановане постановою НКРЕКП підвищення тарифів на електроенергію. За спожитий «кіловат» (до 100 кВт/год) замість 71,4 копійки, доведеться платити 90 копійок. При споживанні понад 100 кВт/год – 1,68 гривні, замість 1,29 гривні.

Подорожчає в Хмельницькому з березня й квартплата. У будинках без ліфтів платитимуть на 45% більше за кожен квадратний метр житла, а ось в тих, де є ліфт – зростання становите 65%. А ще з березня, ймовірно, зросте плата за проїзд - на гривню.

Чому ж ростуть ціни? Пропонуємо вашій увазі відповісти на це питання, взявши участь в опитуванні на сайті «Є».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую