ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

Де на Хмельниччині найгірше годують школярів

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 1661
Олег Фасоля розповів на засіданні колегії ОДА про харчування школярів
Олег Фасоля розповів на засіданні колегії ОДА про харчування школярів. Фото: автора

У деяких районах на харчуванні для дітей у школах «економлять».

 Через недостатнє фінансування не у всіх районах області виконуються норми харчування у загальноосвітніх закладах. Хоч середня вартість одноразового харчування у школах становить 7,2 гривні, є такі райони, де ця сума майже вдвічі менша.

Як розповів директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, за рахунок коштів місцевих бюджетів одноразове харчування організоване для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами та з малозабезпечених сімей. Безкоштовно харчуються також діти учасників АТО, переселенців.

За словами Олега Фасолі, вища від середнього вартість харчування у Деражнянському районі (16 гривень), Старокостянтинові й Волочиській ОТГ (11,5), містах Хмельницькому і Кам’янці-Подільському (9 гривень).

Натомість низька середня вартість у Ярмолинецькому, Новоушицькому, Віньковецькому, Городоцькому, Білогірському районах та деяких тер громадах, і становить від 4 до 5 гривень. Як каже головний освітянин, це не дає можливості забезпечити якісне харчування.

«В окремих районах та об’єднаних територіальних громадах харчування учнів 1-4 класів організовано за співфінасуванням – кошти місцевих бюджетів, батьківські кошти, спонсорська допомога та продукція, виро¬щена на пришкіль¬них ділянках. При такому фінансуванні норми харчування виконуються від 90 до 100% (середній показник по області – 82%)», - повідомив Олег Фасоля.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую