ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Будинок від Гройсмана: у Старокостянтинові розповіли подробиці отримання житла багатодітною сім’єю

Суспільство 4631
Це новий дім для сім
Це новий дім для сім'ї. Фото: скріншот зі сторінки Гройсмана у Фейсбуці

Із міського бюджету виділили майже 500 тисяч гривень на помешкання сім’ї з шістьма дітьми.

 У Старокостянтинові багатодітній сім’ї Фалатюків придбали будинок, житловою площею - 72,8 метрів квадратних. Житло їм пообіцяв прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час візиту на Хмельниччину. Тепер у міській раді пояснили, чому помешкання дісталося саме цій родині.

«Радий, що Фалатюки незабаром святкуватимуть новосілля. Будинок вони обрали самі, а ми разом зі Старокостянтинівською міською радою оплатили його придбання. 600 тис. грн - мій внесок, ще 400 тис. грн. виділила Старокостянтинівська міська рада, за що їм подяка. Місця у новій оселі вистачить на всіх - площа будинку понад 230 кв.м», - написав Володимир Гройсман у Фейсбуці.

Як уточнили у Старокостянтинівській міській раді, з міського бюджету на житло для сім’ї Фалатюків виділили кошти в сумі 496 тисяч 894 гривні. Міський голова Микола Мельничук додав, що Наталію Фалатюк та членів її сім'ї: чоловіка Романа та шестеро неповнолітніх дітей взяли на квартирний облік для отримання житла в позачерговому порядку рішенням виконавчого комітету №95 від 10.03.2016 року.

«На обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов у виконавчому комітеті міської ради на даний час перебуває 1362 сім’ї, в тому числі 86 багатодітних сімей», - зазначив міський голова.

Він зауважує, що серед багатодітних сімей, які перебувають на квартирному обліку, сім’я Фалатюк мала право одержати житло позачергово, у зв’язку із народженням одночасно трьох дітей. Таких сімей більше в місті немає.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую