ye-logo.v1.2
10 Квітня, 2020

Скільки відпочиватимемо на травневі свята

Суспільство 2531
У травні на українців вже традиційно очікують чимало вихідних
У травні на українців вже традиційно очікують чимало вихідних. Фото: stb.ua

Попереду одразу декілька вихідних днів.

У першій декаді травня в Україні може бути чотири додаткових вихідних. Три дні – обов’язкових, один – рекомендаційний, який передбачений постановою Кабінетів Міністрів України № 850-р від 16.11.2016.

1 травня - День міжнародної солідарності трудящих, через який буде два вихідних – 1 та 2 травня. Якщо врахувати той факт, що ці дні припадають на понеділок та вівторок, то насправді буде чотири вихідних дні – з 29 квітня по 2 травня.

9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього дня – обов’язковий вихідний. Та Кабінетом Міністрів України рекомендовано організаціям і підприємствам з п’ятиденним робочим тижнем (з вихідними в суботу та неділю) зробити вихідним ще й 8 травня. А відпрацювати його в суботу 13 травня. Утім 8 та 9 травня також припадають на понеділок та вівторок, тому в декого можуть бути ще чотири вихідних дні – з 6 по 9 травня.

У травні 11 днів можуть бути вихідними. Фото: dtkt.ua

Нагадаємо, Український інститут національної пам'яті запропонував новий варіант календаря вихідних і святкових днів. Всього за рік пропонують 9 офіційних святкових вихідних:
1 січня - Новий рік
7 січня - Різдво
Великдень
1 травня - День праці
8 травня - День пам'яті і примирення
День Святої Трійці
28 червня - День Конституції
24 серпня - День незалежності
14 жовтня - День захисників Вітчизни

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую