ye-logo.v1.2

Електронну демократію в області впроваджуватимуть за сприяння Фонду Східна Європа

Суспільство 1301
Михайло Загородний підписав меморандум щодо впровадження електронного врядування
Михайло Загородний підписав меморандум щодо впровадження електронного врядування. Фото: km-oblrada.gov.ua

Електронне врядування допоможе скоротити час і зменшити вартість надання послуг.

 Керівництво Хмельниччини вчора, 18 травня, підписало Меморандум про співпрацю в рамках програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP). В її рамках обласна рада співпрацюватиме з Фондом Східна Європа.

Як повідомляють в обласній раді, меморандум підписали голова обласної ради Михайло Загородний, Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях та керівники двох комунальних закладів облради – ректор Хмельницького університету управління та права Олег Омельчук та директор Хмельницького Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Микола Баюк.

За словами Віктора Ляха, електронна демократія – це певна перебудова стандартів в громадській взаємодії і це повинна бути, перш за все, ініціатива від людей, яка буде повністю підтримана Проектом EGAP і органами влади.

«Ми завжди підтримували такі ініціативи і будемо продовжувати роботу в напрямку електронної демократії в Україні. Зараз ми активно працюємо в чотирьох обалстях і Хмельниччина стане наступним партнерським регіоном після Дніпропетровська, Одеси, Луцька та Вінниці», – підкреслив він.

За словами Михайла Загородного, електронне врядування сприятиме покращенню доступу та вищій якості послуг, що надають громадянам органи влади. А це допоможе скоротити час, зменшити вартість надання послуг, підвищить прозорість влади.

На базі Хмельницького Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування навчатимуть тренерів з усіх районів області, які вже згодом понесуть ці знання іншим – працівникам райдержадміністрацій, районних рад, територіальних громад та сільським старостам. У Хмельницькому університеті управління та права курс електронного врядування викладатимуть для студентів факультету управління та економіки та юридичного факультету. Загалом даною дисципліною буде охоплено близько двох тисяч студентів університету.

Довідково. Програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізовуватиметься у 2015-2019 рр., спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. Програма EGAP, що фінансується Швейцарською Конфедерацією, виконуватиметься Фондом Східна Європа, Фондом InnovaBridge у співробітництві з компанією SoftXpansion, Національною академією державного управління при Президентові України та Асоціацією «Міста електронного врядування».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую