ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2020

У двох райцентрах Хмельниччини за день викрили 6 гральних закладів

Суспільство 1086
На Хмельниччині правоохоронці впродовж одного дня припинили діяльність 6 гральних закладів
На Хмельниччині правоохоронці впродовж одного дня припинили діяльність 6 гральних закладів. Фото: із Фейсбуку

Правоохоронці вилучили техніку та гроші.

Учора, 5 травня, у Славуті та Шепетівці, правоохоронці припинили діяльність шести підпільних гральних закладів. У Нацполіції області повідомляють, що під час обшуків вилучили 80 одиниць комп’ютерної техніки, на яку було встановлено програмне забезпечення для здійснення азартних ігор, а також близько 17 тисяч гривень готівкою, відеореєстратори тощо.

“Так, у Шепетівці працівники місцевого відділу поліції разом з колегами із прокуратури та співробітниками кіберполіції області викрили підпільну діяльність трьох гральних закладів. Один із них, до речі, цього дня тільки розпочав свою діяльність.У ході санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили більше 40 одиниць комп’ютерної техніки та близько 10 тисяч гривень готівкою", - додають правоохоронці.

Цього ж дня у Славуті правоохоронці також провели санкціоновані обшуки у трьох підпільних гральних закладах. Під час обшуків правоохоронці вилучили 39 комп’ютерів, на яких стояло програмне забезпечення для здійснення азартних ігор, 7 тисяч гривень, чековий принтер та відеореєстратор.

В обох випадках розслідування здійснюється в рамках кримінальних проваджень, відкритих за ст. 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую