ye-logo.v1.2
5 Грудня, 2019

Друга спроба: у Хмельницькому розпочався набір до патрульної поліції

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1837
У Хмельницькому знову шукають патрульних поліцейських
У Хмельницькому знову шукають патрульних поліцейських. Фото: автора

Набір триватиме 20 днів.

Від сьогодні, 12 червня, у Хмельницькому офіційно стартує набір на посади інспекторів до патрульної поліції. Усі громадяни України, віком від 20 до 35 років можуть спробувати свої сили і стати копами. Обіцяють 8 тисяч гривень заробітної плати.

“Оголошується набір на 104 вакансії. Майбутні патрульні пройдуть такий самий відбір, як проходили ті поліцейські, що зараз працюють. На сайті Департаменту патрульної поліції треба заповнити онлайн-анкету. Після цього будуть приходити повідомлення усім учасникам про те, що необхідно принести і здати документи у відділ кадрового забезпечення управління патрульної поліції. Вимоги до кандидатів - вік від 20 до 35 років, повну, загальна, середня або вища освіта та посвідчення водія категорії “В”. Головне мотивація кандидата допомагати людям і служити їм”, - зазначає начальник Управління патрульної поліції Хмельницького Олег Костенко.

Коли кандидат заповнить анкету і принесе документи до управління, його чекає ще декілька етапів відбору. Наступний - тестування із двох тестів - перевірка загальних знань та законодавчої бази. Якщо тестування складено успішно, кандидата допускають до наступного етапу - проходження військово-лікарської комісії, перевірки рівня фізичної підготовки. Останній етап - співбесіда з поліцейською комісією.

Окрім того, патрульні кажуть, незабаром проведуть День відкритих дверей. Усі охочі зможуть прийти і вільно поспілкуватися із інспекторами, переконатися, чи готові до такої служби.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую