ye-logo.v1.2

Новорічні тости від відомих хмельничан

Суспільство 3303
Анатолій Суходоля, головний хірург області, професорАндрій Клименко, шоуменІрина Мерлені, олімпійська чемпіонкаЛариса Курманова, заслужена артистка УкраїниЛев Бірюк, народний депутат України
Анатолій Суходоля, головний хірург області, професор

записали наші кореспонденти

Андрій Клименко, шоумен: «Якщо у кожного в серці та в душі буде казка, то людям жити стане набагато цікаві-ше та простіше. За казку у кожному з нас!».
Лариса Курманова, заслужена артистка України: «Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи та аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. Щоб у наступному році кожен був успішним у справах, бо саме ці успіхи формують суспільний оптимізм, додають впевненості у завтрашньому дні.
З Новим роком!».
Лев Бірюк, народний депутат України: «В українській мові є гарне слово «кохати». Я п’ю саме за кохання, бо існує дуже мало мов, які розрізняють любов і кохання. Адже любити можна кішку, ковбасу, сусідку, а кохати… Тільки наша мова чітко розділяє ці поняття. Тому п’ємо за кохання, кохаймо одне одного і будьмо кохані».
Анатолій Суходоля, головний хірург області, професор: «Як медик, п’ю за те, щоб у новому році у всіх було побільше здоров’я, щоб ви відвідували медичні заклади та спілкувалися з лікарями тільки з метою профілактики та диспансеризації. Поменше хвороб та оперативних втручань. За ваше здоров’я!».
Ірина Мерлені, олімпійська чемпіонка: «У новому році хочу побажати усім щастя, здоров’я та сімейного затишку. Щоб рік був найкращим роком для хмельничан, щоб збувалися усі мрії та бажання. Завжди бути на позитиві, не зважати на дрібниці і вірити у добро. Оптимізму вам та усмішок!».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую