ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Яким повинен бути хмельницький майдан (ОПИТУВАННЯ)

Суспільство 6490

На головній площі області говорили про концепцію реконструкції майдану Незалежності.

Фонтан один чи два? А може взагалі їх не потрібно? А пам’ятники? Може знести чи перенести «Віру. Надію. Любов»? Ось неповний перелік питань, які лунали на хмельницькій площі, де обговорювали концепцію реконструкції майдану Незалежності.

Нагадаємо, міська влада планує з 1 серпня оголосити Всеукраїнський архітектурний конкурс на визначення зовнішнього вигляду майдану Незалежності. І, за словами начальника управління житлово-комунального господарства міста Василя Новачка, розпочнуть змінювати вигляд площі з фонтанів.

Саме обговорення в хмельничан ажіотажу не викликало. Прийшли два-три десятки людей, з яких значна частина журналісти, громадські активісти та пару чиновників. Для зручності учасників комунальники встановили імпровізовані лавки з дерев’янних піддонів. А потім…

Одне з перших питань – що буде зі скульптурою «Віра. Надія. Любов»? За словами Олексія Голеншина, громадського діяча, за нею ніхто не доглядає. Це, власне, підтвердив Василь Новачок, заявивши, що «пам’ятник» не стоїть на балансі в ЖКГ. Та чи переносити його з майдану, чи залишити – мають вирішити архітектори, які візьмуть участь у конкурсі. І взагалі, чи потрібні на майдані якісь пам’ятники, єдиної думки не було. Але інсталяції не завадять.

Щодо водограїв, то більшість присутніх говорила про те, що нинішні, які потребують капітального ремонту, слід замінити на один новий. А ще… зробити кращим освітлення, фотозони, безкоштовний Wi-Fi (той, який є, погано працює), озеленити тощо.

Василь Новачок, начальник управління ЖКГ та Захар Пилипчук, виконуючий обов’язки керівника управління архітектури та містобудування, до початку обговорення носили піддони, на яких потім можна було присісти.

Людей прийшло не багато.

Деякі перехожі підходили та ознайомлювалися з пропоизціями, а далі... йшли у своїх справах.

Напрацювавши перелік пропозицій та побажань, розійшлися. А з «напрацюваннями» обіцяли ознайомити учасників конкурсу, які й пропонуватимуть хмельничанам своє бачення оновленого майдану Незалежності в Хмельницькому.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую