ye-logo.v1.2
15 Лютого, 2019

У хмельницьких школах запровадять електронний журнал

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 8682
Вчителі вноситимуть оцінки не лише в паперовий журнал, а й електронний
Вчителі вноситимуть оцінки не лише в паперовий журнал, а й електронний. Фото: ukrschools.com.ua

Розпочнуть із чотирьох навчальних закладів.

Вже з нового навчального року, який розпочинається з 1 вересня, у хмельницьких школах запрацює електронний журнал. Батьки зможуть дізнаватися про оцінки своїх дітей через Інтернет. На його впровадження з міського бюджету витратили 75 тисяч гривень.

«Керівники навчальних закладів та батьки учнів зможуть за допомогою комп’ютера чи іншого гаджету переглядати ті оцінки, які отримала дитина протягом дня. Можливо, вони будуть вводитися не щодня, а наприкінці кожного тижня, - каже директор Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Роман Миколаїв. – Запроваджуємо електронний журнал для того, щоб не було ніяких маніпуляцій з оцінками під кінець чверті».

Журнал, який заповнюватимуть вчителі, буде розміщений на сайті Департаменту. «Батьки зможуть бачити оцінки лише своєї дитини. Кожному будуть надані паролі для доступу до сервісу і вони не побачать оцінки інших, оскільки це конфіденційна інформація, яка не може бути в загальному доступі, - пояснює Роман Дмитрович. - Будь хто «з вулиці» не зможе побачити електронний журнал. Лише адміністрація департаменту, школи, вчителі та батьки».

Першими, хто почне працювати з електронним журналом, стануть НВК №10, НВО№ 1, СЗОШ №6 та СЗОШ № 27. «Місяць-два подивимося, як все працює, чи немає збоїв у програмі, зробимо висновки і запровадимо в усіх школах», - додав керівник Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас