ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Поляки, голландці та німці найбільше інвестують у підприємства Хмельниччини

Суспільство 1634
Підприємців привітали зі святом
Підприємців привітали зі святом. Фото: автора

В обласному центрі привітали підприємців зі святом.

Загалом у Хмельницькій області нараховується біля 10 тисяч малих і середніх підприємств. Про це повідомив т.в.о заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний сьогодні, 30 серпня, під час урочистостей з нагоди Дня підприємця. За його словами, по області налічується близько 51 тисячі приватних підприємців.

“Підприємці за перше півріччя направили до бюджету 1 мільярд 400 мільйонів гривень. Це великий вклад у розвиток нашої області. Хочу відзначити роботу промислових підприємств. Разом з тим, маємо і проблеми. Основні — відтік робітничих кадрів та високі ставки кредитів для промисловості”, - додав Олег Вікторович.

Серед здобутків і те, що Хмельниччина вкотре займає перші позиції в аграрному секторі. Як розповіла у своєму виступі заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко, за обсягами сільськогосподарського виробництва область за січень-червень займає друге місце по Україні. Окрім того, успішно працюють підприємства з іноземними інвестиціями.

Підприємцям вручили подарунки

“Динамічно розвивається зовнішньоекономічна діяльність. Експорт товарів та послуг з початку року збільшився майже на 50% і перевищив імпорт на 5,3 мільярдів доларів. Таким чином збільшується представництво української продукції на закордонних ринках. На території Хмельниччини із залученням іноземного капіталу працює близько 200 суб'єктів підприємництва. Обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку області становить понад 160 мільйонів доларів, з них 73% зосереджено на підприємствах промисловості”, - додала Тетяна Зеленко.

Роботодавці співпрацюють з іноземними компаніями

До основних країн-інвесторів належать Нідерланди, Кіпр, Польща, Німеччина. Загалом укладено угоди на співробітництво із 20 регіонами 8 іноземних держав — Білорусі, Литви, Польщі, Румунії, Грузії, Китаю та Хорватії.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую