ye-logo.v1.2
18 Лютого, 2019

«Кіборг», що без страху пішов на смерть

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1851

Підписатися на канал "Є" в Youtube

У Кам’янці-Подільському встановили меморіальну дошку захиснику Донецького аеропорту Ігорю Брановицькому

Ігор Брановицький - один з тих кіборгів-героїв, який віддав життя під час оборони аеропорту міста Донецьк, посмертно удостоєний Ордену «Герой України».

Щоб увічнити пам’ять героя, меморіальну дошку загиблому, але незламному духом киянину Ігорю Брановицькому встановили на фасаді колишнього будинку офіцерів в Кам’янці-Подільському неспроста. Саме в цьому місті він складав присягу на вірність Українському народові, та проходив військову підготовку перед службою у складі українського миротворчого контингенту ООН в Анголі.

Усі, хто знали Ігоря, згадують його як людину волелюбну, мужню, правдиву. З перших днів він був на Майдані, і щойно почалися перші сутички на Сході – пішов захищати країну. Обороняючи Донецький аеропорт, він на своїх плечах виніс з-під обстрілів кількох поранених побратимів. Але не міг не повернутися за іншими. Після підриву бойовиками терміналу аеропорту, залишився з пораненими стояти на смерть. І потрапивши в полон врятував життя своїм побратимам, заявивши, що саме він є кулеметником підрозділу. Закатований сепаратистами оборонець Донецького аеропорту Ігор Брановицький загинув 21 січня 2015 року і тепер саме цього дня поминають загиблих «кіборгів».

Мама Ігоря Ніна Брановицька, котра приїхала на відкриття меморіальної дошки, вдячна усім, хто не дає згаснути пам’яті про її сина-героя. І зізнається, що так він і жив завжди, як і вів себе в останні хвилини життя, – з почуттям власної гідності.

Пам’ятну дошку герою Ігорю Брановицькому встановили з інінціативи громадських організацій, зокрема громадської спілки «Міждержавна гільдія інженерів-консультантів» та громадської організації «Фортеця».

Почесні народні відзнаки за мужність та героїзм, виявлені під час бойових дій на Сході, цього дня отримали десятки військових, що захищають нашу країну. 

Закатований сепаратистами оборонець Донецького аеропорту Ігор Брановицький загинув 21 січня 2015 року і тепер саме цього дня поминають загиблих «кіборгів»

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас