ye-logo.v1.2
18 Січня, 2019

П’ять шкіл Хмельниччини увійшли в топ-200 кращих шкіл України

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2432
Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року
Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року. Фото: osvita.ua

Рейтинг складений за результатами ЗНО 2017 року.

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року. До списку кращих освітніх закладів увійшло п’ять шкіл Хмельницької області:

1. Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки.
2. Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького.
3. Радковецький НВК (Старокостянтинівський район).
4. Кугаєвецька ЗОШ I-III ступенів (Чемеровецький район).
5. Полонська гімназія (Полонський район).

У рейтингу 61 місце і перше серед освітніх закладів Хмельниччини здобув Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки. Рейтинговий бал у ЗНО - 149.2. Наступним закладом по успішності є Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького. Заклад у таблиці розміщений на 115 сходинці. Рейтинговий бал у закладі - 145.4. Радковецький НВК посів 121 позицію з балом 144.7. На 125 щаблі - Кугаєвецька ЗОШ I-III ступенів, яка має рейтинговий бал - 144.6. 155 сходинку у рейтингу посіла Полонська гімназія, яка здобула 142.9 рейтингових бали.

Керівник Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Юрій Курманський розповів, що найкращі результати в області по ЗНО даються нелегко.

«Запорукою успіху навчального закладу є три складові – грамотне управління, кваліфікований педагогічний колектив та бажання учнів здобувати знання. У нас усе це є. Після уроків учні займаються самопідготовкою та виконують домашні завдання разом із вчителями. Ми з початку навчального року готуємо учнів до зовнішнього оцінювання знань», - розповів Юрій Іванович.

До речі, у якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2017 році.

Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться тут. 

 

Читай також: Збільшення зарплат, 12-річна школа та автономія навчальних закладів - що ще принесуть нові стандарти освіти. 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео