ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

У Шепетівці вигадали «бібліотеку на колесах»

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1013
Маленькі читайлики із задоволенням знайомилися з книжечками і журналами
Маленькі читайлики із задоволенням знайомилися з книжечками і журналами. Фото: denzadnem.com.ua

Таку ідею придумали працівники Шепетівської бібліотеки для дітей.

Шепетівські бібліотекарі придумали цікаву ідею, як скоротити шлях читача до читального закладу. Бібліотекарі виїжджають до спальних районів міста, де в двориках багатоповерхівок пропонують дітям почитати цікаву літературу. Таку ідею придумали працівники Шепетівської бібліотеки для дітей, які вирішили зайняти дітей чимось корисним під час літніх канікул.

«На початку літа у нас виникло закономірне питання: що ми, як бібліотечні працівники, можемо зробити для того, щоб дитина цілодобово не просиджувала біля комп’ютера чи телевізора? - розповіла завідуюча бібліотекою для дітей Алла Шклярук для День за Днем. - І ми придумали виходи у двори багатоповерхових будинків, влаштовуючи ось такі «читаючі дворики» - переважно у віддалених від бібліотеки багатоповерхових будинках. Наші маленькі читайлики, їх батьки, старше покоління із задоволенням знайомилися з книжечками і журналами, ділилися враженнями про прочитане, завзято рекомендували книги».

Зацікавилися «виїзною» бібліотекою у Шепетівці знімальна група програми ТСН телеканалу «1+1». Восьмого вересня, у дворі багатоповерхівок по вулиці Київській, журналісти знімали сюжет, як Шепетівська міська бібліотека для дітей організувала читання книг під відкритим небом.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую