clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Перейменування парку імені Чекмана: за і проти

Парк імені Чекмана вирішили не перейменовувати, а приєднати до іншого

Парк імені Чекмана вирішили не перейменовувати, а приєднати до іншого

Парк імені Чекмана вирішили не перейменовувати, а приєднати до іншого

Ще 23 травня цього року ода із депутатів Хмельницької міської ради звернулась до топонімічної комісії з пропозицією щодо перейменування міського парку імені М.Чекмана. 

У мерії вирішили винести ідею на громадські обговорення. Усі бажаючі мали можливість висловити свої думки щодо перейменування до 26 липня 2017 року. За даними міської ради, участь у обговоренні взяли 546 осіб. З них, 332 мешканця, виступили "за" перейменування. Ще 212 висловились "проти" такої ініціативи.

Сьогодні, 26 вересня, на черговому засіданні топонімічної комісії прийняли рішення не перейменовувати парк ім. Чекмана. Але, думки членів комісії – розділилися.

Частина комісії вважає, що понад півтисячі людей - це не критична маса, яка повинна вплинути на прийняття рішення. Інші ж переконані - активні громадяни, які взяли участь в обговоренні й мають права вирішувати такі питання.

«Громадське обговорення відбувалося відповідно до закону. Воно було розміщене на веб-сайті Хмельницької міської ради, опубліковане у газеті Хмельницької міської ради «Проскурів», а також неодноразово висвітлювалось у інших медіа. І те, що проголосувало лише 546 осіб, не означає, що про голосування ніхто не знав. Просто участь в обговоренні взяли тільки активні хмельниччани», – заявив Микола Крентовський, з яким погодилася значна частина членів комісії.  

Володимир Швець не погодився із колегами і зазначив, що перейменування зараз взагалі не на часі. 

«У зв’язку з тим, що зовсім скоро, я так думаю, буде створений парк «Молодіжний», можна було б взагалі нічого не перейменовувати. А тоді, коли новий парк організується, об'єднати його із парком ім.Чекмана, і автоматично зняти це питання», – сказав Володимир Швець.

Він пояснив це тим, що територія парку Чекмана, водне плесо і територія Молодіжного парку – це одна природно-охоронна зона.

Усі присутні члени топонімічної комісії визнали цю пропозицію слушною і підтримали її. А от за перейменування парку ім. Чекмана голосів виявилось не достатньо, тож його назва, поки що, залишається незмінною.

Читайте також: Гра за новими правилами, або Чому підприємці бояться, що у Хмельницькому пишуть умови роботи «під своїх»

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 15.08.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.43
27.47
31.23
31.27
0.41
0.41

Архів новин

<<Серпень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31