ye-logo.v1.2

На Кам'янеччині, поки триває слідство, продовжують "роздавати" сотні гектарів радгоспів

Суспільство 4512
Мешканці Колодіївки кажуть, що землі продовжують "роздавати"
Мешканці Колодіївки кажуть, що землі продовжують "роздавати". Фото: автора

Усі землі знаходились у державній власності.

Учора, 26 жовтня, на засадіні антирейдерського штабу області знову обговорювали земельні питання Староушицької та Колодіївської громад, що на Кам'янеччині. Саме там невідомим людям передали у власність близько 2 тисяч гектарів землі радгоспів.

Законність передачі цих ділянок Держгеокадастром області розслідує поліція та прокуратура. Проте, як розповідають місцеві мешканці, поки йде слідство, сотні гектарів продовжують "роздавати" і обробляти.

«На території Строушицької селищної ради майже 1 тисячу гектарів землі роздали невідомим людям. У той час, коли права власності на ці ділянки нівкого немає - люди з технікою обробляють землю. На антирейдерському штабі нам розказували, що на ці ділянки по 2 гектари не будуть затверджуватися накази і вони не будуть передані у власність. Але вчора в кадастровій карті 150 ділянок, це вже майже 300 гектарів, з'явилися у власності якихось осіб», - розповідає голова Грушківської сільської ради Анатолій Тимчук, яка є суміжною із Старою Ушицею.

За його словами, на минулих антирейдерських штабах обіцяли накласти арешт на землі, але чомусь цього досі немає. Каже, люди вже не знають кому вірити.

Правоохоронці зазначають, що до Кам'янець-Подільського суду направили 2 клопотання по накладення арешту на земельні ділянки. Одне з них датоване 19 жовтня, інше - 23 жовтня. Тому, далі питання арешту має вирішити суддя.

Жителі Старої Ушиці приїхали жо Хмельницького відстоювати свої права

Розслідуванням справи за фактом зловживань під час видачі наказів на надання земельних ділянок, які були у постійному користуванні ДП «Староушицьке» та ДП «Колодіївське» займався Кам'янець-Подільський районний відділ поліції. Зараз справу перенаправили на обласне управління Нацполіції. Прокуратура області здійснюватиме нагляд. Поліцейські кажуть, що завершують вилучати усі причетні до справи документи у Держгеокадастрі області.

Правоохоронці кажуть, що поки триває слідство

Зміни у кадастровій карті постійно відслідковують і мешканці Колодіївської сільської ради. Кажуть, що на ній, час від часу, з'являються нові люди. Віднедавна сотні гектарів, які були подрібнені по 2 гектари, на карті уже підписані кількома особами. Чому землі продовжують роздавати чужим і поки це триватиме, люди так і не отримали відповідь.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую