ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2019

У Деражні реконструюють центральний парк за понад шість мільйонів гривень

Алла СОБКО Суспільство 1798
Раніше на місці майбутнього парку були хащі
Раніше на місці майбутнього парку були хащі. Фото: der.org.ua

Кошти виділять із державного та міського бюджету.

За повідомленням Деражнянської міської ради, проект під назвою «Реконструкція парку культури та відпочинку – влаштування спортивного сектору по вулиці Миру у Деражні».

За словами міського голови Андрія Ковпака, у парку планують зробити спортивні секції, алеї, зелені зони із клумбами, до кожної з яких підведуть полив.

"Поки говорити про щось грандіозне рано, бо ми лише почали роботу. Хочемо, щоб там було дуже гарно. Хвилююся за цей об’єкт, тому, коли зробимо розкажемо більше", – коротко розповів Андрій Миколайович.

На реконструкцію парку місто отримає державне фінансування у розмірі 6 мільйонів 300 тисяч гривень. На співфінансування проекту з міського бюджету виділили ще 956 тисяч гривень.

Роботи по реконструкції парку вже тривають. Зараз на місці майбутнього парку, за даними міської ради, проводять земельні роботи під розташування спортивних майданчиків, автостоянки та готують територію для підведення води.

Зараз на території, де буде парк проводять земельні роботи. Фото: Деражнянської міської ради

«Раніше на цій території були хащі, територія заросла очеретом, адже там болото, постійно були там бродячі собаки. Одним словом бардак – трава у мій зріст і можна було заблудитися», – каже міський голова.

Цього року планують провести підготовчі роботи, а основну частину – наступного року. Якщо все вдасться, як запланували, каже Андрій Ковпак, новий парк у Деражні відкриють орієнтовно у червні.

Орієнтовно новий парк планують відкрити у червні наступного року. Фото: Деражнянської міської ради
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас