ye-logo.v1.2
16 Лютого, 2019

Волонтери Хмельницького просять владу створити стерилізатор для котів

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 855
Волонтери кажуть, що проблема безпритульних кішок у нашому місті набула катастрофічного характеру
Волонтери кажуть, що проблема безпритульних кішок у нашому місті набула катастрофічного характеру. Фото: автора

Окрім цього, зоозахисники хочуть аби котів визнали частиною екосистеми міста.

Вчора, 17 листопада волонтери та активісти громадської організації «Врятуй життя» зібралися в залі телерадіокомпанії «Поділля-Центр» аби представити міській владі своє прохання – створити у місті стерилізатор для кішок. Останні на зустріч не прийшли, тому захисники тварин ще раз шукали шляхи подолання проблем з безпритульними тваринами у Хмельницькому самотужки.

«Проблема безпритульних кішок у нашому місті набула катастрофічного характеру. Вони голодують, мерзнуть, стають жертвами автомобілів і собак. Їх убивають, труять, замуровують у підвалах. Саме тому група зоозахисників Хмельницького вирішила звернутися до міської влади з петицію з приводу створення стерилізатора для кішок і притулку для їх тимчасової перетримки», - каже автор електронної петиції Ірина Кравчук.

Наразі пропозицію щодо стерилізатора підтримало 396 осіб. Аби питання було розглянуте міськими високопосадовцями, потрібно аби петицію підписало півтисячі осіб.

Волонтери та активісти громадської організації «Врятуй життя» зібралися в залі телерадіокомпанії «Поділля-Центр»

«Аби питання хоч на крок здвинулося з місця, ми повинні стерилізувати котів, які дуже стрімко розмножуються. На стерилізацію одного кота потрібно біля 350 гривень. Лише за кошти волонтерів та благодійників ми не зможемо це потягнути. Потрібна підтримка ще й влади», - каже голова громадської організації «Врятуй життя» Олена Голубнича. 

Окрім цього, волонтери просять у влади визнати котів частиною екосистеми міста і у зимовий час надати їм безперешкодний доступ до підвалів багатоповерхівок.

«Люди не розуміють масштабів проблеми. Зараз йде зима, а для вуличних кішок не ма де сховатися від холодів. Ми мусимо їм допомогти», - каже Олена Голубнича.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас