ye-logo.v1.2

На конкурсі краси в Китаї перемогла 20-річна дівчина із Старокостянтинова

Суспільство 22654
Лілія Галушко перемогла у конкурсі
Лілія Галушко перемогла у конкурсі. Фото: www.world-missmodel.cn

Лілія Галушко отримала титул "Miss Model of the World-2017"

Учора, 25 листопада, у місті Шеньчжень, що на півдні Китаю відбувся фінал конкурсу "Miss Model of the World-2017". Серед 70 претенденток корону виборола 20-річна студентка із Старокостянтинова Лілія Галушко. Про свою перемогу повідомила дівчина на сторінці у Фейсбуці.

""Miss Model of the World 2017". Для мене була велика честь представляти Україну на міжнародному конкурсі такого масштабу. Я щаслива, що мені вдалося принести перемогу для нашої країни. Цей конкурс багато чого значить для міжнародної дружби. Спасибі всім за підтримку", - йдеться у дописі Лілії.

Крім головної перемоги, студентка отримала перемогу в номінації "Miss Model of Best Body/Figure 2017". 

Нагадаємо, що Лілії Галушко закінчила Старокостянтинівську школу № 3, навчалася у Старокостянтинівській музичній школі. Зараз дівчина навчається в інституті кіно і телебачення Київського національного університету культури і мистецтв, спеціальність - тележурналіст та ведучий телепрограм. І паралельно — працює. Вона ведуча «Світських хронік», солістка гурту «Доміно», учасниця проекту «Супермодель по-українськи», сюрреаліті-шоу «Київ вдень і вночі», переможниця конкурсу «Міс Шарм-ель-Шейх», друга віце-міс конкурсу «Miss Blond Ukraine-2016», колишня учасниця балету Амадора Лопеса.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую