ye-logo.v1.2
13 Грудня, 2019

У Славутській ОТГ відкрили перший в Україні центр надання послуг на колесах

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2317
На урочистості з нагоди відкриття ЦНАПу на колесах прийшло багато славутчан
На урочистості з нагоди відкриття ЦНАПу на колесах прийшло багато славутчан

Громадяни зможуть отримати 80 видів адміністративних послуг.

Сьогодні, 30 листопада, в Славуті відбулося урочисте відкриття мобільного Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Така модель успішно зарекомендувала себе в європейських практиках та є абсолютною новинкою для України. З’явився Центр адмінпослуг завдяки програмі «U-LEAD з Європою». Його вартість - 47 000 євро.

Мобільний ЦНАП обслуговуватиме віддалені села Славутчини, мешканцям яких важко добратися до районного центру. А ще цей автомобіль повністю облаштований для надання більше 80 послуг у форматі «Єдиного вікна» та буде доступним для людей з особливими можливостями.

На урочистості з нагоди відкриття ЦНАПу на колесах, бути не лише місцеві високопосадовці, представники міністерства, області, району, а й іноземні гості - серед яких Посол Швеції Мартін Хаґстрьом. 

На святі працівники Славутського ЦНАП, які пройшли спеціальну тренінгову програму по підвищенню кваліфікації в сфері надання адміністративних послуг, отримали сертифікати, про підтвердження проходження навчання.

  

На відкритті мобільного ЦНАПу: директор Хмельницького Центру Розвитку Місцевого Самоврядування (ЦРМС) Сергій Яцковський, заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Олег Гуменний, міський голова Славути Василь Сидор, Посол Швеції Мартін Хаґстрьом та депутат облради Іван Гладуняк.


Гості урочистостей відвідали також Центр адмінпослуг у Славуті.

Посол Швеції Мартін Хаґстрьом теж долучився до свята.

"Ми пишаємося тим, що саме наша Славутська громада отримала можливість першою із понад 600 громад України, випробувати цей новий метод надання адміністративних послуг громадянам", - зазначив міськйи голова Василь Сидор.

Партнерами громади по створенню мобільного ЦНАП стали українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою». Перший в Україні мобільний ЦНАП буде надавати понад 80 адмінпослуг в одному авто, та регулярно їздити по п’яти маршрутам, які охоплють понад 20 населених пунктів Славутчини.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую