ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

У Кам’янці визначились із переможцем битви стартапів

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 689
Визначили переможців 99-ої Битви стартапів
Визначили переможців 99-ої Битви стартапів. Фото: kam-pod.gov.ua

Переміг проект туристично-молодіжного центру Етно-парк "Кам'янецька Січ".

Учора, 5 грудня, у Кам'янці-Подільському відбулася «99-та Битва стартапів» - конкурс бізнес-проектів у різних галузях економіки. Як повідомляють у прес-службі міськради, відбувся він на базі інвестиційної платформи Startup.Network. До уваги експертів та журі представили 14 проектів.

«Серед присутніх були як автори проектів, так і потенційні інвестори, професіонали, котрі працюють у сфері бізнесу, підприємці. Загалом на платформі Startup.Network сьогодні зареєстровано 20 тисяч стартапів. Минулого року було укладено 147 угод. Більше п’яти тисяч інвесторів шукають проекти саме на цій платформі. Тому для учасників Битви представлення власних ідей – це чудова нагода продемонструвати себе, зарекомендувати серед потенційних інвесторів і в результаті отримати фінансування на реалізацію проекту» - йдеться у повідомолені.

Почалась «битва» із публічної дискусії успішних підприємців. Вони поділилися з молодими колегами своїм досвідом та знаннями, розповіли про останні тенденції у світі інвестування, дали поради з побудови бізнесу.

«Далі перед експертною радою виступили заздалегідь відібрані проекти. Усього їх було чотирнадцять з Кам’янця-Подільського, Рівного та Івано-Франківська. Вигбрали трьох кращих, однак на фінал битви до Києва поїде лише один» - додають і прес-службі.

За результатами голосування експертів, найбільшу кількість балів набрав проект кам’янецької ГО «Подільський край». Він передбачає створення туристично-молодіжного центру Етно-парк "Кам'янецька Січ". Центр має на меті популяризувати козацькі традиції, розвивати молодь через спорт, культуру, здоровий спосіб життя. Окупитися проект має за рахунок туристів. Інвестиції в етно-парку потрібні для проведення комунікацій, ремонту приміщень, закупки спортивного обладнання для спортзалу та тиру, історичного реманенту, виготовлення костюмів. Також планують побудувати конюшні, загони, скай-парк, лабіринт та гойдалки.

Друге місце посів проект коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету. Їх ідея – це вирощування біоенергетичних культур. Розробники стверджують, що їх проект дасть можливість покращити екологічний стан регіону та відновить непридатні для використання грунти для потреб сільського господарства.

Третю позицію зайняв проект франківчан, що передбачає виготовлення 3D-принтеру з низкою інновацій. Ідея проекту в тому, щоб зробити якісний 3д друк максимально доступним. Розробники скоротили вартість на 60%, збільшили поле друку не змінюючи габарити принтера на 15%, ввели ряд інновацій, які ще потрібно запатентувати.


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята