ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

На Хмельниччині профліцею повернули понад 100 гектарів землі

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 665
Навчальному закладу повернули понад 100 гектарів землі
Навчальному закладу повернули понад 100 гектарів землі. Фото: economics.unian.ua

Вартість ділянок - понад 3,6 мільойони гривень.

У лютому цього року професійний аграрний ліцей уклав договір з підприємцем про передачу земель ліцею для вирощування сільськогосподарських культур. Як повідомляють у прокуратурі області, на ділянки були розташовані за межами населених пунктів Плужненської сільської ради Ізяславського району.

«Згідно умов правочину навчальний заклад надав у користування земельні ділянки площею 106 гектарів та вартістю понад 3,6 мільйони гривень. Однак підприємець порушував Земельний кодекс і без укладення договору оренди фактично земельна ділянка використовується господарюючим суб’єктом для отримання прибутку. Окрім цього, повноважень розпоряджатись цією земельною ділянкою без погодження із Міністерством освіти і науки України та без проведення аукціону навчальний заклад не мав», - додають у прокуратурі області.

Місцева прокуратура звернулась до суду з вимогою визнати зазначений договір недійсним, а незаконний користувач звільнив земельну ділянку закладу освіти. Суд позов задовільнив. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею 106 гектарів вартістю понад 3,6 мільйони гривень повернули законному користувачу.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята