ye-logo.v1.2
18 Січня, 2019

На Хмельниччині профліцею повернули понад 100 гектарів землі

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 594
Навчальному закладу повернули понад 100 гектарів землі
Навчальному закладу повернули понад 100 гектарів землі. Фото: economics.unian.ua

Вартість ділянок - понад 3,6 мільойони гривень.

У лютому цього року професійний аграрний ліцей уклав договір з підприємцем про передачу земель ліцею для вирощування сільськогосподарських культур. Як повідомляють у прокуратурі області, на ділянки були розташовані за межами населених пунктів Плужненської сільської ради Ізяславського району.

«Згідно умов правочину навчальний заклад надав у користування земельні ділянки площею 106 гектарів та вартістю понад 3,6 мільйони гривень. Однак підприємець порушував Земельний кодекс і без укладення договору оренди фактично земельна ділянка використовується господарюючим суб’єктом для отримання прибутку. Окрім цього, повноважень розпоряджатись цією земельною ділянкою без погодження із Міністерством освіти і науки України та без проведення аукціону навчальний заклад не мав», - додають у прокуратурі області.

Місцева прокуратура звернулась до суду з вимогою визнати зазначений договір недійсним, а незаконний користувач звільнив земельну ділянку закладу освіти. Суд позов задовільнив. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею 106 гектарів вартістю понад 3,6 мільйони гривень повернули законному користувачу.
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео