ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

На правах реклами ТОП-10 українських книжок

Суспільство 1251

Вітчизняні бестселери, які стали переможцями почесних премій

Чим більше якісних українських книжок з'являється на ринку, тим складніше читачеві орієнтуватися у цьому різноманітті. Гренка підготувала ТОП-10 вітчизняних бестселерів, які стали переможцями почесних премій.

Леонід Кононович. Чигиринський сотник
Якщо ви досі не чули про жанр "козацьке фентезі", варто кинути все і замовити книгу негайно. На вас чекають давні слов'янські боги, нездоланні козаки-характерники та бездоганна авторська стилізація.

Ярослава Дегтяренко. Лицарі Дикого поля
Наша українська відповідь Генріку Сенкевичу! Попри захоплюючу художність твору, авторка дотримується історичних реалій. Битви 1648 р. розписані по днях, побут описаний так, немов би авторка все бачила власними очима.

Таня Малярчук. Забуття
Це не просто описовий біографічний твір. І не лише альтернативна історія. Він просякнутий філософською рефлексією авторки, яка розказує біографію В’ячеслава Ліпинського.

Тимофій Гаврилов. Чарівний світ
Роман-одіссея на тлі предметного світу. Оповідь повна несподіваних історій, на кшталт таємниці викраденого десерту, або дискусій таємничих бомжів-інтелектуалів Жори та Кузі.

ДНК (С.Жадан, Ю.Винничук, І.Карпа, Фоззі, А.Кокотюха, В.Рафєєнко, М.Кідрук)
Харківський проект об'єднав сім класиків сучасності. Кожен з них, створив свою історію, яку у майбутньому, зчитає зі свого ДНК головний герой.

Андрій Курков. Шенгенська історія
Все що належить перу Куркова стає бестселером. Читайте його з будь-якої сторінки! У романі йдеться про подорож Європою трьох подружніх пар, доля кожної яких частина гри з невідомими правилами.


Марія Козиренко. Жуйка
Рекомендовано всім шанувальникам жанру сучасного фентезі. Задовго до 2014 року, авторка передбачила війну на сході України та лякаючи наслідки технологічної революції. Що ще наврочила авторка?

Сергій Батурин. Шизгара
Ми не сумуємо за СРСР, ми сумуємо за молодістю. "Шизгара", немов машина часу, перенесе нас у світ пісень під гітару, першого шкільного кохання та омріяних джинсів. Якщо хочете ще раз потрапити в ті часи, або дізнатися, як там було, купуйте, не міркуйте.

Лесь Подерв’янський. ПЗТ: П’єси, оповідання, есеї, сценарії
Ми слухали Його на касетних магнітофонах. Чи знав Він тоді, що набуде слави класика народного слова? Книга має стояти на полиці кожного шановного ювіляра. При дітях можна не цитувати, особливо, якщо постане питання: “Купатись чи не купатись?”

Андрій та Світлана Клімови. Моя божевільна
Якщо ви бажаєте дізнатися про трагедію Розстріляного Відродження, кращої книги годі шукати. Головний герой - Микола Хвильовий, та його трагічний шлях на тлі сталінського терору.

Кожного місяця, скарбничка української літератури поповнюється новими шедеврами. Залишайтеся з українським інтернет-магазином Гренка та читайте краще.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую