ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому 52 патрульні присягнули на вірність українському народові

Суспільство 2912
Служба поліцейського одна з найнебезпечніших професій
Служба поліцейського одна з найнебезпечніших професій . Фото: facebook.com/khmelpolice

Серед нових патрульних 46 чоловіків та 6 жінок.

Сьогодні, 28 грудня, 52 нових співробітника Управління патрульної поліції в Хмельницькій області склали Присягу на вірність українському народові.

Захід відбувся біля Меморіального комплексу загиблим працівникам органів внутрішніх справ, адже служба поліцейського одна з найнебезпечніших професій.

На початку, начальник Управління Олег Костенко звернувся до нових співробітників з вітальним словом:

«Перед тим, як розпочати церемонію складання Присяги, варто сказати, що несе у собі саме поняття Присяги. Це не просто урочисте зобов'язання, правові чи моральні норми. Поліцейські присягають на вірність своєму народові у всьому світі, присягають з честю та гідністю нести службу, оберігати спокій та життя громадян, захищати закон та честь держави. Бережіть честь офіцера Національної поліції України. Примножуйте наші традиції — служити та захищати. Не зрадьте всенародній довірі українського народу. І це не просто слова. На жаль, в умовах сучасності, нашим побратимам неодноразово доводиться захищати ці поняття ціною власного життя».

  

Захід відбувся біля Меморіального комплексу загиблим працівникам органів внутрішніх справ.

Також зі словами вітання перед поліцейськими, що тільки що склали Присягу виступив начальник Головного управління національної поліції в Хмельницькій області Василь Віконський, який зазначив:

«Ви прийняли Присягу захищати громадян України, і в цілому людей, не знаючи громадян він України чи ні — він перш за все людина. Потрібно дбати, берегти та забезпечувати конституційні права кожного».

  

Серед нових патрульних 46 чоловіків та 6 жінок.

Після завершення урочистих заходів нових патрульних вітали їх родичі, друзі, колеги та жителі міста, що прийшли їх підтримати у такий важливий для них день.

Як зазначили у прес-службі патрульної поліції Хмельницького, уже сьогодні уночі, нові співробітники патрульної поліції вийдуть на своє перше патрулювання, зазначимо, що серед нових патрульних 46 чоловіків та 6 жінок.

  

Після завершення урочистих заходів нових патрульних вітали їх родичі, друзі, колеги та жителі міста.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую