Гаряча тема:
- Війна
На Хмельниччині в ДТП загинув чоловік, ще двоє людей травмувалися
Дорожньо-транспортна пригода сталася на автодорозі «Житомир — Чернівці».
Учора, 3 січня, близько 17:00 години на автодорозі «Житомир — Чернівці», неподалік села Мотрунки Красилівського району сталася ДТП. Про це повідомляють у Нацполіції області.
За інформацією правоохоронців, житель села Вишневе Шепетівського району, керуючи автомобілем «ВАЗ 2106», виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з автомобілем «Suzuki SX-4» під керуванням 37-річного жителя міста Київ.
"Внаслідок ДТП водій «ВАЗу» від отриманих тілесних ушкоджень помер на місці події, а двоє його пасажирів, 21-річний житель села Старий Остропіль Старокостянтинівського району та 26-річний житель села Волиця Теофіпольського району, отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до лікарні", - йдеться в повідомленні.
На місце події викликали рятувальників, які провели роботи по деблокуванню пасажира з авто. фото: km.dsns.gov.ua
Наразі правоохоронці з'ясовують усі обставини ДТП.
Читайте також: На Хмельниччині зіткнулося три автівки
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: