ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

На допомогу сім'ям постраждалих і загиблих на Майдані уряд виділив майже 300 мільйонів гривень

Маргарита ЧУБА Суспільство 995
На допомогу сім'ям постраждалих і загиблих на Майдані уряд виділив майже 300 мільйонів гривень
На допомогу сім'ям постраждалих і загиблих на Майдані уряд виділив майже 300 мільйонів гривень. Фото: oilreview.kiev.ua

Таке рішення уряд ухвалив ще 11 січня.

Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо виплати в повному обсязі одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, які загинули під час сутичок на Майдані, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року та особам, які отримали тілесні ушкодження, побої, мордування. Про це інформує Урядовий портал.

"Ці кошти були закладені в державному бюджеті України в сумі 294 млн гривень і постанова, що була прийнята сьогодні, дає можливість поставити крапку в питанні виплат державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту й членам сімей загиблих на Майдані", - повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Представляючи проект постанови, Андрій Рева нагадав, що рішення про виплати було прийнято Верховною Радою ще в 2014 році.

Законом визначено такі розміри державної допомоги постраждалим та членам їх сімей:

1)У зв'язку зі смертю члена сім'ї, який брав участь у масових акціях громадського протесту, за умови, що смерть безпосередньо пов'язана з участю в масових акціях громадського протесту, – 1 млн гривень;
2)У зв'язку з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень учаснику масових акцій громадського протесту – 700 тис. гривень;
3)У зв'язку з нанесенням тілесних ушкоджень середньої тяжкості учаснику масових акцій громадського протесту – 500 тис. гривень;
4)У зв'язку з нанесенням легких тілесних ушкоджень, побоїв, мордувань учаснику масових акцій громадського протесту – 200 тис. гривень.

Міністр також зазначив, що ці гроші виплачувалися частинами протягом 2014-2016 років.

Згідно з рішенням Кабміну, виплати почнуться вже в січні 2018 року. У разі, якщо допомога вже виплачувалася протягом попередніх років, то розмір державної допомоги буде зменшено на раніше виплачену суму.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята