ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Чи усі вчителі Хмельницького отримають обіцяні Урядом від 6,5 до 8,5 тисяч гривень зарплати

Суспільство 5422
Перерахунок заробітної плати вчителям проведуть вже в лютому цього року.
Перерахунок заробітної плати вчителям проведуть вже в лютому цього року.. Фото: автора

Частина педагогів фінансуються не з державної субвенції, а з бюджету міста.

У цьому році український вчитель отримає в середньому ще плюс 1,5 тисячі гривень – повідомили 11 січня у Кабінеті Міністрів.

«Якщо зарплата вчителя дорівнювала 5-7 тисяч гривень, то цього року вже вона буде дорівнювати від 6,5 до 8,5 тисяч гривень у середньому на місяць – пояснював на засіданні Уряду Прем’єр-Міністр Володимир Гройсман.

Тоді Прем’єр зазначив, що до прикладу, тренери в спортивних школах, ДЮСШ, вчителі в школах мистецтв дещо дискриміновані, адже їхня зарплата нижча, ніж та, яка платиться з держбюджету, бо їх утримують із місцевих бюджетів.

У Хмельницькому, при прийнятті бюджету на 2018 рік, за словами начальника департаменту освіти і науки міст Романа Миколаєва, вже закладали виплати педагогам з урахуванням підвищення зарплати.

«Вчителям загальноосвітніх шкіл, окрім соціальних педагогів, логопедів та педагогів організаторів, доплата йде із державної субвенції. Решті педагогам, працівникам дошкільних та позашкільних закладів – із бюджету міста. Але, до прикладу, премії усім виплачуються з міського бюджету. При прийнятті бюджету ми вже закладали суми з урахуванням підвищення заробітної плати», – зазначив Роман Дмитрович.

Однак чи будуть це обіцяні плюс півтори тисячі гривень до наявної зарплати, важко сказати, адже підвищується зарплата «на один тарифний розряд», тому сума у педагогів різних напрямків може різнитися.

До речі, перерахунок зарплати вчителям проведуть вже у лютому цього року. 

Коментарі:

Александр 14.01.2018 22:34

Текст коментаря ...Я би їм і гривні не дав особливо сільським

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую