ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

Кам’янчани вправно виконують закон про сортування сміття

Маргарита ЧУБА Суспільство 1061
Кам'янчани вправно виконують закон про сортування сміття
Кам'янчани вправно виконують закон про сортування сміття. Фото: автора

У місті зібрали перший пластик для переробки.

Як відомо, з 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне.

Відтак у Кам’янці-Подільському, на комунальному підприємстві “Спецкомунтранс” зібрали перші відходи для сортування та переробки. Про це повідомляють на сайті Кам'янець-Подільської міської ради.

"Практично за тиждень, відколи у міській раді оголосили про початок роздільного збору сміття і запровадження сортувальної лінії, кам’янчанам вдалося зібрати несподівано великий об’єм твердих побутових відходів. Для цього попередньо на 32 контейнерних майданчиках міста було встановлено 32 контейнери для збору пластику і картону", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляють у прес-службі міської ради, за кілька днів отримане сміття на підприємстві відберуть, спресують та відправлять на переробку.

"Крім того, у департаменті житлово-комунального господарства планують додатково замовити ще кілька десятків нових євроконтейнерів", - зазначають у прес-службі відомства.

У місті зібрали перший пластик для переробки. Фото: kam-pod.gov.ua

Нагадаємо, у Кам’янці, на комунальному підприємстві «Спецкомунтранс», почала працювати так звана сортувальна лінія.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую