ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Мешканці мікрорайону Ракове просять облаштувати парк відпочинку

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1174
Станом на 22 січня петицію підписали 394 особи з 500 необхідних
Станом на 22 січня петицію підписали 394 особи з 500 необхідних. Фото: stroyobzor.ua

Містяни зареєстрували відповідну петицію на сайті.

Хмельничани хочуть, щоб у мікрорайоні Ракове належним чином облаштували парк відпочинку. Відповідну петицію зареєстрував Валерій Гунько ще наприкінці листопада минулого року. Зараз за неї проголосувало понад 350 осіб. Для того, щоб петицію взяли до розгляду необхідно за 9 днів зібрати ще більше сотні голосів.

«Довести до ладу парк відпочинку мікрорайоні Ракове. Обладнати дитячими розважальними атракціонами, качелями, гірками, велодоріжками. На зимовий період каток, на літній - футбольний майданчик, дитячий кафетерій», - зазначено у тексті петиції.

Хмельничанин Богдан Попадюк каже, що відразу підтримав петицію. У його рідному мікрорайоні Ракове є лише один парк відпочинку поблизу 15-го гарнізонного будинку офіцерів, і він не в найкращому стані.

«Я побачив ініційовану петицію, вона була дотичною до моїх переживань, оскільки живу поруч парку, там гуляє моя дитина. У парку ні смітників, ні туалетів. Вночі це «бермудський трикутник» в Раковому. Там тільки чути п’яні бурмотіння », - розповідає Богдан.

За його словами, доріжки у парку розбиті, камінці оголилися і по них важко іти, доводиться обминати. Хмельничанин каже, не має зручностей ні для молоді, ні для старшого покоління, а парк перетворився з культурної локації на місце тимчасового перебування, бо іншого такого «зеленого» місця в Раковому немає.

Богдан Попадюк навіть звертався з офіційним листом до Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України, де просив відремонтувати каналізаційні мережі, дороги та тротуари парку, відновити благоустрій та прилеглу до гарнізонного будинку офіцерів територію. Відповідь отримав: каналізації – питання міських комунальних служб, а на благоустрій коштів не передбачено, бо важка ситуація в країні. Тому Богдан сподівається, хмельничани петицію підтримають і хоч якось ситуацію зрушать з місця.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята