ye-logo.v1.2

Хмельницьким школярам передали 600 світловідбиваючих жилетів

Суспільство 1538
Жилети отримали учні двадцяти хмельницьких шкіл.
Жилети отримали учні двадцяти хмельницьких шкіл.. Фото: надане СІ УГКЦ "Хтось не зробить!"

Жилети отримали учні двадцяти хмельницьких шкіл.

Сьогодні, 24 січня, учні 1-3 класів двадцяти хмельницьких шкіл отримали 600 світловідбиваючих жилетів від Національної програми “Traffic Challenge”.

Програма спрямована на те, щоб зменшити кількість аварій та травматизм серед пішоходів, зокрема дітей. 

Нагадаємо, 30 листопада минулого року, показали презентаційний примірник жилетів, які сьогодні вручили школярам.

"У 2017 році сталося близько 30 дорожньо-транспортних пригод з дітьми пішоходами у місті Хмельницькому. Пішохода в темному одязі, за поганих погодних умов, водій помічає на відстані 30-40 метрів. Якщо ж на дорозі ожеледиця, уникнути аварії практично неможливо. І лише маючи світловідбиваючі, водій побачить людину на дорозі за 150 метрів. Пішоходи, які мають на одязі світловідбиваючі елементи, на 85% знижують шанс потрапити в аварію. Адже водії помічають пішоходів раніше, і зреагувати можуть швидше. Тому сподіваюся, що завдяки цим жилетам, які отримають у майбутньому наші діти, дорога до школи й дому стане безпечнішою”, - зазначає координатор напрямку “Безпека на дорогах” СІ УГКЦ "Хтось не зробить!" Сергій Коваль.

Пішоходи, які мають на одязі світловідбиваючі елементи, на 85% знижують шанс потрапити в аварію. Фото: надане СІ УГКЦ "Хтось не зробить!"

Також він розповідає, що світловідбиваючі жилети отримали навчальні заклади, де дітям доведеться перетинати дороги зі складним рухом.

"По 30 світловідбиваючих жилетів отримали учні молодших класів двадцяти хмельницьких шкіл. В основному ми брали школи які знаходяться на в'їзді у місто Хмельницький та які знаходяться на магістральних вулицях", - каже Сергій Коваль.

Також активіст розповідає, що восени ГО "Traffic Challenge" планують і для старших класів надати світловідбиваючі жилети.

Школярам двадцяти шкіл Хмельницького передали 600 світловідбиваючих жилетів. Фото: надане СІ УГКЦ "Хтось не зробить!"

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую