ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому 16 нових патрульних присягнули на вірність українському народові

Суспільство 1612
Нові патрульні присягнули на вірність українському народові
Нові патрульні присягнули на вірність українському народові. Фото: Патрульна поліція Хмельницької області

Серед них 13 чоловіків та 3 жінки.

Сьогодні, 1 лютого, склали Присягу на вірність українському народові 16 нових співробітника Управління патрульної поліції в Хмельницькій області. Як повідомляють у прес-службі копів, уже сьогодні вони вийдуть на своє перше патрулювання, зазначимо. Серед нових патрульних 13 чоловіків та 3 жінок.

«Урочистості відбулися біля Управління патрульної поліції в Хмельницькій області, що на провулку Коцюбинському. Присягу на вірність українському народовісклали 16 нових співробітника Управління патрульної поліції в Хмельницькій області. Після завершення урочистих заходів нових патрульних вітали їх родичі, друзі, колеги та жителі міста, що прийшли їх підтримати у такий важливий для них день», - зазначають у прес-службі патрульної поліції.

Додають, що зараз штат Управління патрульної поліції в Хмельницькій області налічує понад 350 співробітників. До кінця лютого триває набір до лав патрульної поліції нашого міста, анкети приймаються через онлайн форму.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую