ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Мати загиблого кіборга Зубкова Міноборони нагородило «За сприяння Збройним Силам України»

Суспільство 2607
Подяку і нагороду мати кіборга отримала у січні.
Подяку і нагороду мати кіборга отримала у січні.

Днями нагороду вручили Антоніні Зубковій.

Мати загиблого кіборга Івана Зубкова Антоніна Петрівна удостоєна почесної відзнаки Міністерства Оборони України – медалі «За сприяння Збройним Силам України» за підписом Міністра оборони України Степана Полторака, повідомляє Летичівська селищна рада.

Разом із нагородою, мати Івана Зубкова, отримала подіку від військових та волонтерів за виховання свого сина. Сталося це під час заходу з вшанування захисників Донецького аеропорту «Герої «Кіборги» 242», що проходив наприкінці січня та був організований сестрою Івана Іриною Зубковою. Захід із вшанування провели спільно із Міністерством оборони України та Генеральним штабом Збройних Сил України, Державною службою у справах ветеранів війни та громадськими організаціями.

Нагадаємо, Іван Зубков був командиром роти вогневої підтримки, та у січні 2015 року брав участь у деблокуванні підрозділів, що боронили Донецький аеропорт. Під час одного з боїв він викликав вогонь артилерії на себе, прикривши відхід підрозділу. Старший лейтенант загинув унаслідок підриву бойовиками другого поверху нового терміналу.

30 грудня 2015 року, згідно Указу Президента України Петра Порошенка, ім'я Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова присвоєно 90 окремому аеромобільному батальйону 81 окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

Іван Зубков посмертно був нагороджений найвищими державними нагородами: Герой України, Народний герой України.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую