ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

Скасували масові заходи та навчання в школі: у Нетішині оголосили карантин

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2535
У школах Нетішина карантин
У школах Нетішина карантин. Фото: mrd.gov.ua

У місті зросла захворюваність на грип та ГРВІ.

Від завтра, 6 лютого, на карантин ідуть всі загальноосвітні навчальні заклади міста Нетішин через ріст захворювань на грип та ГРВІ. Як повідомляє виконавчий комітет Нетішинської міської ради на сторінці у Фейсбуці, скасували усі заплановані масові заходи.

«Через різке підвищення показників захворюваності на грип та ГРВІ, у місті Нетішин від 6 до 12 лютого включно припиняється навчання в загальноосвітніх навчальних закладах міста, ПСМНЗ «Нетішинська міська художня школа» та «Нетішинська міська школа мистецтв», в Будинку дитячої творчості, клубі «Юний технік», Краєзнавчому центрі, проведення групових занять та культурно-масових заходів у КЗ «Палац культури міста Нетішина», КЗ «Будинок культури», відвідування бібліотек ЦБС. Також не проводитимуться заплановані масові заходи», - йдеться у повідомлені.

Як розповіла заступник директора департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Тетяна Дупляк, поки лише Нетішин пішов на вимушені канікули. У решті районів ситуація спокійніша.

«Рішення по Нетішину було прийняте сьогодні. Наразі іншої інформації щодо призупинення навчального процесу по області через погіршення ситуації із зростанням захворюваності дітей не маємо. Поки все спокійно. Ми вже підготували лист до усіх управлінь, відділів, структурних підрозділів з питань освіти РДА, у якому просимо і зобов'язуємо їх інформувати про можливі спалахи захворювання», - додала Тетяна Василівна. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую