ye-logo.v1.2
18 Січня, 2020

Олександр Педан приїде до Хмельницького відкривати тренінги спортивного руху «JuniorZ»

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1483
У Хмельницькому відбудеться старт всеукраїнського спортивного руху Олександра Педана “JuniorZ”
У Хмельницькому відбудеться старт всеукраїнського спортивного руху Олександра Педана “JuniorZ”. Фото: khm.gov.ua

Cемінар буде цікавим директорів шкіл, вчителів фізкультури та позакласного виховання, батьків-активістів.

У п'ятницю, 9 лютого у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбудеться старт тренінгів від спортивного руху Олександра Педана JuniorZ. Як повідомляють на сайті Хмельницької міської ради, проект націлений на те, щоб замінити старомодні уроки фізкультури на сучасні, адаптовані для дітей покоління Z. Стартує проект саме у Хмельницькому.

«Під час зустрічей розглянуть шляхи впровадження та популяризації новітнього підходу до уроків фізкультури. Згідно із новою навчальною програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки на 2017-2018 рр. з предмету «фізична культура», додано 33 варіативні модулі з нових видів спорту. Вчителі фізкультури відтепер зможуть викладати окрім традиційних видів спорту, ще й нові: петанк, чирлідинг, фризбі, самбо, хортинг, аеробіка, флорбол тощо. Також під час семінару презентують варіативні спортивні модулі: чирлідингу, петанку, самбо, флорболу, фризбі, бадмінтону, хортингу від національних федерацій», - йдеться у повідомленні.

Тренінг JuniorZ буде складатись із на двох частини: теоретичної та практичної. Кожну із них проведуть професійні інструктори та представники спортивних федерацій. У вчителів буде можливість дізнатися про специфіку кожного спорту для уроків фізкультури, поспілкуватися із представниками федерацій та отримати методичні поради щодо проведення занять із петанку, фризбі, флорболу, хортингу, самбо, бадмінтону, чирлідингу тощо. Батькам презентують нові види спорту, розкажуть про особливості та користь кожного.

Семінар відбудеться 9 лютого о 10:00 у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії (вулиця Проскурівського підпілля, 139).
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую